MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Dress 12261019
nr 1226 1019
DRESS
proveniens Kjerstin Dellert, storlek 38. Klänningen har burits av Kjerstin Dellert när hon agerat konferencier på Confidencen. Skänkt till auktionen av Nils-Åke Häggbom genom stadsbrud Ettan Bratt,
proveniens Kjerstin Dellert, storlek 38. Klänningen har burits av Kjerstin Dellert när hon agerat konferencier på Confidencen. Skänkt till auktionen av Nils-Åke Häggbom genom stadsbrud Ettan Bratt
1000
SEK 2500
Thursday October 18 2018
at 18:00:00
- Thema-auction
Oct 18
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Read more about Stadsbrudskåren